Slide1 background

Вам слово

Тренер: Ганна Гавриш
дводенний тренінг з публічних виступів
19 Листопада, Львів

ЩО БУДЕ?

Дводенний тренінг з публічних виступів “Вам слово” - це можливість віднайти власний стиль, почати висловлюватися впевнено та цікаво. Весь навчальний процес ділиться на 3 основні теми, а саме:

ХТО
говорить? 01.

Особиста харизма, неповторність, яскравий образ, здорова самооцінка, конгруентність, експертність оратора.

ЩО
говорить? 02.

Зміст, мета, ідеї, новизна інформації, актуальні заклики, переконливість аргументів, історії та приклади, гумор, цифри, форма загалом.

ЯК
говорить? 03.

Поведінка, жести, дія, міміка, метаповідомлення, саме мовлення - розбірливість, чіткість, гучність, звучання голосу, інтонації, паузи.

Тренер: Ганна Гавриш

А що, коли я скажу вам, що не існує ніяких універсальних порад... Що "фішки" знаних спікерів швидше за все не спрацюють у інших. І що у вас уже є все, щоб чудово виступати перед аудиторією. Ні, я не відмовляю вас тренувати навичку говорити публічно. Я лише натякаю, що цікавіше і складніше винайти власний стиль, а не обліплювати себе чужими порадами. Для цього ми створили тренінг "Вам слово". Щоб за 2 дні захопливої роботи ви розвідали, що ж працює саме у вас, віднайшли свою особисту харизму та стиль. Ми не штампуємо однакових спікерів. Ми створюємо умови, в яких ви розкриєтеся і проявитеся на максимум!

Ганна Гавриш – засновниця та провідна тренерка Навчальної платформи communicate.in.ua

За першою освітою – телеведуча (КНУТКІТ Карпенка-Карого), за другою – психолог (УКУ, м. Львів).

Має 10 років педагогічного стажу. Консультує клієнтів з бізнес, медіа та політичної еліти України.

Вартість

8800

Купити

Наші клієнти

Працюють в таких компаніях