Блокнот
"Голос Лідера"

для тренування Вашого професійного мовлення

Методологія

Блокнот «Голос Лідера» - це вже другий продукт від communicate.in.ua, який Ви можете скачати і використовувати абсолютно безкоштовно.
Всередині блокноту є базові вправи з техніки мовлення. Всі вони підібрані спеціально для розпрацювання Вашого професійного звучання. Дихання, Артикуляція, Дикція, Голосоведення, Інтонації, Скоромовки - Ви спробуєте зробити вправи, якими щоденно займаються актори та диктори для підтримки якості звучання. Маючи ці рекомендації, Ви можете вийти на абсолютно новий рівень мовлення.

ЗРУЧНІСТЬ

Скачайте та роздрукуйте блокнот для використання. Щоразу оберіть одну тему і опрацюйте всі вправи по ній. Коли кожну тему спробуєте окремо по кілька разів, почніть робити повністю дикційно-голосовий тренінг, використовуючи усі описані вправи вже за один раз.
Зрештою, якщо будете наполегливі, Ви відпрацюєте в собі щоденну звичку тренувати техніку мовлення. Щодня це займатиме 25-30 хвилин життя, не більше. А перші результати зявляться вже за кілька тижнів.

ЯКІСТЬ

Ваше мовлення стане більш розбірливим, зручним для сприйняття. Голос розкриє свою особливу мелодику, буде більш глибоким та оксамитовим. Також вирівняється темп мовлення - стане ритмічно чіткішим, не надто в’ялим і не зашвидким. Ця методика перевірена роками на багатьох ораторах - наших клієнтах.

СУПРОВІД

Ми описали вправи максимально просто. Але для точності їх виконання рекомендовано відвідати наші курси з мовлення, а саме «Голос_online», «Голос Лідера» або взяти індивідуальний урок з викладачем техніки мовлення, щоб переконатися, що Ви дотримуєтеся методології і досягнете очікуваного результату. Бажаємо Вам гарного старту у пізнанні потужності власного голосу!